Testy do diagnostyki in vitro przeznaczone do badań w kierunku chorób dziedzicznych, predyspozycji genetycznych, a także badań farmakogenetycznych i onkologicznych

Testy StripAssay® oparte na odwrotnej hybrydyzacji oferują do 48 unieruchomionych sond do alleli niezmutowanych oraz z mutacjami – charakteryzują się one dokładnością i niezawodnością

Testy RealFast™ są oparte na metodzie PCR w czasie rzeczywistym i pozwalają w szybki i prosty sposób wykrywać polimorfizmy pojedynczych nukleotydów (SNP) oraz zmienność liczby kopii (CNV).

Oferujemy:

Testy do badań między innymi w kierunku chorób układu krążenia, talasemii, rodzinnej gorączki śródziemnomorskiej, hemochromatozy, choroby Gauchera, choroby Alzheimera, nietolerancji cukrów (laktozy, fruktozy), wrodzonego przerostu nadnerczy, mukowiscydozy, KRAS, BRAF. Produkty z porfolio farmakogenetyki i onkologii pomagają w prowadzeniu bezpieczniejszej i bardziej zindywidualizowanej terapii przeciwzakrzepowej i przeciwnowotworowej.

System zarządzania jakością

Wszystkie produkty ViennaLab są opracowane i wytwarzane zgodnie ze standardami jakości określonymi w normach ISO 9001, ISO 13485, a także posiadają certyfikaty CE/IVD. Testy te są również wykorzystywane w wielu międzynarodowych adaniach naukowych i systemach oceny jakości, dostarczając naukowych dowodów potwierdzających jakość.

Cechy platformy

 Test StripAssay®Test RealFast™
ProstotaProste i czytelne protokołySzybkie i łatwe wykonanie testu
WydajnośćRęczny lub zautomatyzowanyZgodny z wieloma narzędziami PCR w czasie rzeczywistym
SzybkośćMniej niż 6 godzin od uzyskania DNA do wynikuMniej niż 90 minut od uzyskania DNA do wyniku
WiarygodnośćŁatwa i czytelna interpretacja wynikówObejmuje kontrole dla genów bez mutacji oraz genotypów z mutacjami
ElastycznośćŁatwa integracja dodatkowych mutacjiTen sam protokół dla wszystkich testów genotypowych
WygodaGotowe do użycia odczynniki; niedrogi sprzęt; zestawy z certyfikatami CE/IVD; czułe i efektywne kosztowo

Oprogramowanie StripAssay® Evaluator

Do skanowania i analizowania pasków testowych przetworzonych zgodnie z instrukcjami testów StripAssay®. W połączeniu z płaskim skanerem biurowym oprogramowanie Evaluator umożliwia jednoetapową, zautomatyzowaną analizę do 20 pasków testowych.